Zapojte se do výzkumu o intimním životě po padesátce

11. prosince 2018

Také si myslíte, že vztahy a intimní život ve starším věku představují důležité a často opomíjené téma? Rádi bychom přispěli i s vaší pomocí k jeho zmapování a přinesli informace relevantní pro celou řadu pomáhajících profesí, jako jsou lékaři, psychologové nebo sociální pracovníci.

Pomozte nám vyplněním online dotazníku přinést nová a užitečná zjištění. Pozor, dotazník je určen pouze osobám starším padesáti let.

Vyplnit dotazník

Dotazníkové šetření je jednou z částí rozsáhlého výzkumu Sexualita a internet ve druhé půli života. V rámci něj jsou řešeny otázky, zda a jak lidé svůj intimní život prožívají, jestli ho chtějí mít plnohodnotný, nebo spíš reagují na potřeby partnera, jaké mají obtíže, jak se je snaží řešit a jakou vůbec roli sex v jejich životě hraje. Pozornosti neuniká ani téma nově utvářených vztahů v pozdějším věku a to, zda lidé počítají s tím, že s novým partnerem povedou i intimní život, nebo už na tuto otázku rezignují.

Vyplnit online dotazník můžete odkudkoli a z jakéhokoli zařízení, klidně i z telefonu. Nezabere vám to víc než patnáct minut a současně budete moct být zařazeni do slosovací soutěže. Pro pět výherců, kteří vyplní alespoň 85 % dotazníku, máme připravené poukázky v hodnotě 1 000 Kč do lékárny Dr. Max. Záruka anonymity je samozřejmostí, uvědomujeme si citlivost zkoumaného tématu a tím více si vážíme každého, kdo je ochotný nám vyplněním dotazníku pomoci. Budeme velice rádi i za šíření informací o našem dotazníkovém šetření a možnosti se do něj zapojit.

Za vaši pomoc děkuje
Mgr. Anna Ševčíková, Ph.D.
řešitelka výzkumného projektu
Fakulta sociálních studií